link_1
link_2
link_3
link_4
 
 
 
 

 
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2003 - 04 Galy


Prečo ma to odpojuje?

 

Keď niečo sťahujete a stále dokola Vás to odpojuje, tak je zas niekoľko možností prečo tomu tak je:

1. Ak to robí na konci sťahovania (keď by to už malo skončiť, tak sa rýchlosť začne znižovať...až sa to úplne odpojí) je to na 99% chyba DC spôsobená kompresným prenosom...o tom sa viac dozviete TU.

2. Ak sa to vždy pripojí a zase hneď odpojí a takto furt dokola, tak sa pozrite do okna s frontu sťahovaných súborov....ak je tam v položke chyba, pri tom súbore napísané "Stiahnutá časť neodpovedá tej sťahovanej", tak sa vám v tom súboru behom sťahovania urobila chyba a tu musíte z toho súboru vymazať.....jediná možnosť je časť konca toho sťahovaného súboru odstrihnúť a to programom CuteOFF (nájdete v sekcii “Download“)... ale je problém v tom, že o časť toho súboru prídete a musíte zas stiahnuť...niekedy stačí iba 1MB, ale niekedy nepomôže ani 200MB...musíte to proste furt skúšať urezávať a sťahovať....snáď si poradíte.

3. Vás môže ten dotyčný od koho sťahujete odpojovať.....skúste mu napísať a keď nebude reagovať tak ho nabonzujte OP a oni sa už oho postarajú!...samozrejme skoro vždy je to asi tak, že mu dajú BAN a to vám asi veľmi nepomôže, ale to Vás vyjde asi na rovnako, lebo jeho to odpájanie po čase prejde a to čo sťahujete zo svojej ponuky vyhodí.